Modele testesh dhe skema vlerësimi për provimet e Lirimit në Gjuhët e Huaja

Shpërndajeni me shokët që të informohen: Share-512.png

Modele testesh dhe skema vlerësimi për provimet kombëtare të arsimit bazë në gjuhët e huaja (Anglisht, Italisht, Frëngjisht, Gjermanisht)👇🏼

Shkarko këtu – gjuhe_huaj_pkab

 

Shpërndajeni me shokët që të informohen: Share-512.png

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.